דלג לתוכן דלג לפוטר

ח.מיתר - שם שנבנה על הצלחה.

למעלה מ- 40 שנות וותק

חברת ח. מיתר, בעלת צביון משפחתי העוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית ומבני ציבור ברחבי המדינה.

החברה בעלת סיווג ג'5 ומקימה את הפרויקטים באמצעות צוותים אורגניים שלה, מה שמקנה לה את היכולת להעניק ללקוחותיה את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

מייסד החברה, מאיר מזרחי זכה בשנת 2012 בתואר הנכסף "רב קבלן" מטעם התאחדות בוני הארץ הודות לפעילותו בתחום היזמות והבנייה למעלה מ- 40 שנה בהן יצק את היסודות אשר מושתתים על יושרה מקצועית, שירות הלקוח ואיכות הבנייה.

יציבות פיננסית

חברת ח. מיתר נהנית מיציבות פיננסית מרשימה במיוחד, מעבר לממוצע בענף ומהערכת סיכונים נמוכה בקרב חברות הדירוג.  יציבות החברה הינה כתוצאה משילוב בין מספר פעולות המוכיחות את עצמן מזה שנים: התנהלות על בסיס הון עצמי , בחירת פרויקטים משתלמים ועריכת בדיקות כדאיות קפדניות וללא פשרות.

צוות ההנהלה והעובדים

הצוות הניהולי של החברה הנו בעל ניסיון רב בתחום הייזום והביצוע ופועל בגמישות מרבית תוך הקפדה יתרה על ערכי השירות ללקוח. כמו כן ערכי החברה באים לידי ביטוי ביושרה מקצועית, שקיפות מלאה, חדשנות, פריצת שווקים חדשים.

הייחודיות שלנו

היכולת להעניק ללקוחותינו את כל הפתרונות בתחום הבנייה תחת קורת גג אחת בהיבט היזמי ובביצוע הפרויקט.

אנו מזמינים אותך להצטרף אל משפחת ח. מיתר

מקור ההשראה והחזון.

איציק מזרחי, מנכ"ל ח. מיתר

"נולדתי לבניין, לאבא שהוא מקור ההשראה והידע שלי. אני חי ונושם בניה וארכיטקטורה ומעביר את החיבור והקשר שלי לבניין לכל עובדי החברה ולקוחותיה. אני אוהב את העוצמה שביצירה הגדולה ביותר של ידי האדם. ממש כמו שהחיים שלנו הם מגדל גבוה בין שמיים לארץ, כך גם הבניינים. היסודות והמרתפים הם הבסיס שלנו, שם חבויים כל החששות, הפחדים וההתחלות הקשות וככל שאנו צומחים ועולים בגובה נמצאים להם העוצמה, הביטחון, השקט, הרוגע, האושר והמקום אליו אנו שואפים להגיע. זו הזרימה בה חברתנו מטפסת, לאט – ובטוח."

ח.מיתר, שם שנבנה על הצלחה.

כל הזכויות שמורות לח. מיתר בע"מ ©
backtotop דילוג לתוכן