דלג לתוכן דלג לפוטר

ח.מיתר - שם שנבנה על הצלחה.

ח.מיתר הינה חברה משפחתית העוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים והתחדשות עירונית ברחבי המדינה כ- 40 שנה.

 

חברת ח.מיתר בעלת צביון משפחתי העוסקת בייזום של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית ומבני ציבור. החברה הינה חברת בעלת סיווג ג' 5 ומקימה את הפרויקטים באמצעות צוותים ייעודיים שלה. צוות הניהול כולל מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה ופועלים. הצוות הניהולי של החברה הינו בעל ניסיון רב בתחום הייזום והביצוע. מייסד החברה, מאיר מזרחי, זכה בשנת 2012 בתואר הנכסף "רב קבלן" מטעם התאחדות בוני הארץ, הודות לפעילותו בתחום היזמות והבניה למעלה מ- 40שנה, יצק את היסודות להקמת החברה, והם מושתתים על יושרה מקצועית, שירות הלקוח, ואיכות הבניה.
מנהלי החברה ממשיכים לבסס את פעילות החברה על ערכים אלו, תוך שילוב של חדשנות, יצירתיות מחשבתית ומעורבות אישית בכל פרויקט ופרויקט

 

יציבות פיננסית
יציבותה הפיננסית של חברת ח.מיתר גבוהה משמעותית מהממוצע בענף וזאת בקרב חברות דירוג האשראי.

הייחודיות שלנו
ייחודה של החברה היא ביכולתה להעניק ללקוחותיה את כל הפתרונות בתחום הבנייה תחת קורת גג אחת בהיבט היזמי ובביצוע הפרויקט.
אנו מזמינים אתכם להצטרף אל לקוחות ח.מיתר


אתם הלקוחות, הנכס החשוב ביותר עבורנו
הצהרת נגישות

מקור ההשראה והחזון.

איציק מזרחי, מנכ"ל ח. מיתר

"נולדתי לבניין, לאבא שהוא מקור ההשראה והידע שלי. אני חי ונושם בניה וארכיטקטורה ומעביר את החיבור והקשר שלי לבניין לכל עובדי החברה ולקוחותיה. אני אוהב את העוצמה שביצירה הגדולה ביותר של ידי האדם. ממש כמו שהחיים שלנו הם מגדל גבוה בין שמיים לארץ, כך גם הבניינים. היסודות והמרתפים
הם הבסיס שלנו, שם חבויים כל החששות, הפחדים וההתחלות הקשות וככל שאנו צומחים ועולים בגובה נמצאים להם העוצמה, הביטחון, השקט, הרוגע, האושר והמקום אליו אנו שואפים להגיע. זו הזרימה בה חברתנו מטפסת, לאט – ובטוח"

ח.מיתר, חלק מהחיים שלך.

כל הזכויות שמורות לח. מיתר בע"מ © | הצהרת נגישות
backtotop